SPA veidui „Lotoso žiedas“

(Procedūra laikinai neatliekama)

Laiminga moteris – laiminga šeima – laiminga visuomenė.

Mūsų veiduose įrašyta daug informacijos, tik mokėkime ją perskaityti. Patyrusi ajurvedos specialisto akis žmogaus odos ar plaukų, akių, ausų, nosies, kaklo savybes priskirs kuriam nors dominuojančiam kūno tipui. Veide įrašyti mūsų rūpesčiai ar džiaugsmai, pomėgiai (deja, ne visada tinkami), amžius, įtampos, netinkamas dienos režimas ir nesveika mityba. Bandymai tai slėpti po maskuojančios pudros sluoksniu tėra saviapgaulė. Gyvename visuomenėje, kurioje ypač akcentuojami išoriniai dalykai, todėl sunku atsispirti begalei jauninančių, priešraukšlinių kosmetinės pramonės siūlomų procedūrų. Tuo tarpu ajurvedoje viskas pagaminta iš natūralių produktų. Tik tai, kas valgoma, galima tepti ant savęs, antraip iš kremų ir kitų nenatūralios kosmetikos priemonių cheminės medžiagos per odos poras bus įsiurbtos ir išnešiotos po organizmą. Mūsų veidas ir taip neišvengiamai nukenčia dėl įvairių oro, lietaus, dulkių cheminės taršos faktorių.

SPA veidui „Lotoso žiedas“ yra naudojami visiems odos tipams tinkami ir suderinti natūralūs (kvapniųjų rožių, alyvuogių, graikinių riešutų, morkų, citrinų, vynuogių kauliukų) produktai. Nuvalius odą rožių vandeniu ir švelniuoju šveitikliu, oda pagarinama, idant tauriosios produktų veikliosios medžiagos pasiektų gilesnius odos sluoksnius, masažuojama, 15 min skiriama pagulėti su kauke. Visa tai skaitant išlikti abejinga neįmanoma, tiesa?

Lotoso žiedas auga iš vandens telkinio dumblo, bet juo nesusitepa, o pražydęs savo grožiu nurungia kitas gėles. Galimos pararelės tarp mūsų gyvenimų ir lotoso žiedo.

Sistemingai atliekamų SPA veidui „Lotoso žiedas“ metu:

  • veido oda dėl pagerėjusios kraujotakos atjaunėja;
  • lyginasi odos raukšlės;
  • oda atgauna Motinos gamtos duotą natūralią spalvą;
  • derinyje su sveika mityba atsistato odos kolageninė struktūra;
  • valosi užsikimšusios odos poros, nyksta inkštirai;
  • dėl aktyvių taškų – marmų – masažo suaktyvėja medžiagų apykaitos procesai visame organizme;
  • keičiasi hormonų pusiausvyra organizme – laiminga moteris spinduliuoja šiluma, meile, grožiu;
  • gerėja nuotaika, auga pasitenkinimas savimi, to pasekoje į gera keičiasi tarpusavio santykiai;
  • sulaukiama aplinkinių komplimentų žodžiu arba žvilgsniu.

Kaina: 37.00 €  Trukmė: 50 min. Akcijos