Pėdų – blauzdų masažas

Pėdų – blauzdų masažas (laikinai neatliekamas). Įvairiuose konfesijose minimos kojos – nusilenkti į kojas, iš gilios pagarbos ar ugdant nuolankumą jas nuplauti, nepagarbiai neatsukti pėdų į mokytoją, palikti savo pėdas gyvenime…

Sėdime darbe, namuose, einame ar stovime, o mūsų darbščiosios kojelės nuleistos, pavargę, gal jau ir su pasiplėtusiomis venomis. Skauda jas? Gal jos tirpsta? Gal norisi kur nors aukščiau jas užsikelti? Gal jau operavotės venas arba ruošiatės tą daryti? O gal aukštakulniais gracingai kaukšime visą darbo dieną, o vakarais skaitome apie pavargusių kojų sindromą? Gal girdite savo kojų sąnarių traškėjimą? Gal dėl sausgyslių sausumo jos neprasitempia įvairių kūno praktikų metu? O gal vargina dažni sausgyslių patempimai, sąnario išnirimai ar kitos sportinės kojų traumos?

Dažniausiai tik kojų traumos metu pilnai įvertiname jų atliekamą nuolatinį darbą. O ir nuo širdelės jos toliausiai, vadinasi, taip reikalingų maisto medžiagų, deguonies jos gauna sunkiausiai. Ir kraujas su toksinais iš kojų sunkiau į inkstus ir širdelę grįžta. Argi jos to nusipelnę? Ne, todėl padėkime joms. Atsidėkodamos jos ilgiau bus gražesnės, grakštesnės, eiklesnės, sveikesnės, lankstesnės. Pėdose yra labai daug refleksinių zonų, kurias kartas nuo karto reikia pažadinti, nes basomis beveik nevaikštome.

Pėdų – blauzdų aliejinio masažo metu:

  • pagyvinama dėl nuleistų kojų sulėtėjusi veninė kraujotaka;
  • pagerinus mikrocirkuliaciją, pagerinama kojų audinių trofika – mityba;
  • šiltu, kvapniu, tauriu aliejumi pagerinamas odos elastingumas;
  • pamaitinami pėdų sąnariai, raiščiai, sumažinama sausgyslių patempimo, sąnario išnirimo rizika;
  • teigiamai veikiama kojų venų išsiplėtimo priežastis;
  • aktyvuojama daugybė refleksinių pėdos zonų, tai gerina viso organizmo sveikatą;
  • gerina nuotaiką, priduoda žvalumo, mažina stresą ir ilgina gyvenimą.

Kaina: 35.00 €  Trukmė: 30 min. Akcijos